Montea világa

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üdvözlünk!

Éppen időben érkeztél Vándor!

Háború közeleg és elkél minden tenni vágyó erős kéz, forgasson akár fegyvert, vagy használja a mágia hatalmát.
Ne aggódj, ha nem állsz még készen, hőssé formálnak majd a kalandok.
Fedezd fel a világot, kelj útra, kalandozz sivatagon, kietlen tájakon, havas hegyek legmélyén, dögletes mocsáron és a mindig veszélyt rejtő tengereken át. Küzdj ádáz szörnyekkel, élj nemesi életet, vívd ki a hősnek járó tiszteletet, vagy rejtőzz árnyak közé és vedd el azt, ami neked jár!
Gyűjts hát magad köré szövetségeseket és formáld saját belátásod szerint a változó világot!

Az oldal alapítása:
2012.10.01.

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Kaland

Fejedelmi játszma című kalandban a reagkör határideje:
04.09. 21:00

Legutóbbi témák

» Vízipi(p)a-sarok
Karakterkérések Empty2018-09-07, 20:48 by Tsitsa Itsli

» Szintet léptem!
Karakterkérések Empty2018-07-30, 16:35 by Cerus Caranthir

» Városkapu, és a Felsőnegyed nem nevesített utcái és terei
Karakterkérések Empty2018-07-30, 16:06 by Tsitsa Itsli

» Tenger és szigetvilág
Karakterkérések Empty2017-04-29, 16:54 by Thryn L'lwyn

» Hullámtörő
Karakterkérések Empty2017-04-27, 20:05 by Caleb Mandrake

» Zord-hegység
Karakterkérések Empty2017-04-26, 04:21 by Zorgon Zarazul

» Palota és a palota tér
Karakterkérések Empty2017-04-18, 21:57 by Amelia il Contevilla

» Mulatónegyed nem nevesített utcái és lakóházai
Karakterkérések Empty2017-04-16, 21:42 by Sally Wentworth

» Contevilla-rezidencia
Karakterkérések Empty2017-04-08, 11:31 by Gonnir Eruthallion

Ederthin várostérkép

A dombtavi időszámítás szerint jelenleg 616-ot írunk.

Ki van itt?

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (32 fő) 2024-02-13, 04:50-kor volt itt.

Statistics

Jelenleg összesen 3499 hozzászólás olvasható. in 143 subjects

Összesen 56 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Elen

Szerzői Jogok

Az oldalon található egyedi alkotások az alkotó(k) tulajdonát képezik!
A Világleírás és a helyszínek, helyszínek leírásai az oldal készítőinek szellemi terméke, így a Creative Commons Nevezd meg! - Ne add el! - Ne változtasd! 4.0 Nemzetközi Licenc feltételeinek megfelelően használható fel szabadon.

3 posters

    Karakterkérések

    Astarte Aldaeth
    Astarte Aldaeth


    IC hozzászólások száma : 161

    Karakterkérések Empty Re: Karakterkérések

    Témanyitás  Astarte Aldaeth 2016-10-02, 21:29

    Én is keresek, rögtön duplázva!

    Keresek egy alvilági főnököt: ELKELT ^^
    Név: Rád bízom
    Kép: Rád bízom
    Nem: Rád bízom
    Kor: Legalább huszonöt Smile
    Faj: Rád bízom
    Származás: Rád bízom
    A karakterről:
    Nemre, fajra, származásra, társadalmi rangra való tekintet nélkül alvilági gonosz kerestetik : D Próbáltam egyszer jó útra térni, de ez valahogy nem az én műfajom. Túl ügyesen tudok ehhez lenyúlni másoktól értékeket - és ez könnyebb munka is, akkor minek fárasszam magam mással? -, s a tőrökkel is jól bánok, jól adom elő a csendes-cserfes szolgálólányt, hiszen évekig ezzel az álcával kémkedtem egy nemesi családnál. Viszont a magányt rosszul viselem, untat, így vagy te fedezel fel, vagy én téged, de úgy tűnik, jó eszköze lennék sötét céljaidnak. De csak vigyázz velem, úgy hírlik, előző munkaadómat én tettem el láb alól!


    És keresem az én elfemet : )
    Név: Rád bízom, de elf név
    Kép: Rád bízom
    Nem: férfi
    Kor: 200 és fölötte, kinézetre huszonéves
    Faj: Ezüstelf (ehhez ragaszkodom! Ébenelf még szóba jöhet : ))
    Származás: Ezüstelf birodalom
    A karakterről:
    Szabálykövetésedből látszott, hogy katonacsaládból származol, de mégis csillagász és könyvtáros lettél, így kerültél Ederthinbe is a Fejedelmi Főkönyvtárba, és innen raboltalak el akkori társaimmal téged, remélvén, hogy egy a könyvtár mélyében elrejtett egyik térkép információit kiszedhetjük belőled. Ám te hallgattál, így a csapat egyetlen nőtagjaként rám hárult a nemes feladat, hogy bizalmadba férkőzve próbáljam meg kihízelegni belőled az országok közti hétpecsétes titkot. Na ez volt a baj! Megkedveltük egymást, túlságosan is, nekem meg vélhetően elment az eszem, hogy segítettem neked megszökni. A bujdosásnak azzal vetettem véget, hogy kimenekítettelek az országból, de követni nem követhettelek az Ezüstelf Birodalomba, ahhoz túl sok minden van a rovásomon abban az országban. Abban az országban is. Sosem voltam egy szent, na. Attól tartok, többé már nem látjuk egymást viszont, pedig tudom, hogy te lettél volna az egyetlen, aki a jó oldalra tud csábítani... én pedig az egyetlen, aki téged a rosszra. ; )
    Gineyra Caselli LiSanti
    Gineyra Caselli LiSanti


    IC hozzászólások száma : 67

    Karakterkérések Empty Re: Karakterkérések

    Témanyitás  Gineyra Caselli LiSanti 2016-10-02, 16:03

    Keresem a majdnem férjemet : )

    Név: szabadon választható, de nemesi hangzású legyen : )
    Kép: nemeshez illő férfi kép
    Kor: kb. a 30-as éveiben jár
    Faj: ember, esetleg félelf
    Származás: Dombtavi Fejedelemség, Grottocello városa
    A karakterről: Dombtavi nemesi család sarja lennél, kellemes méretű vagyon örököse, aki szívesen gyarapítja vagyonát, de ennek módjáról kínos pletykák indultak: jól házasodtál, de megözvegyültél egyszer, megözvegyültél kétszer és a szóbeszéd szerint kész vagy harmadjára is megözvegyülni. A harmadik menyasszony én lettem volna, gazdag valny'yr-i kereskedőcsaládból származó lányként komoly kapcsolati és valós aranybeli tőkét jelentettem volna, csakhogy én nem kívántam rejtélyes körülmények között fiatalon meghalt elődeim sorsára jutni. Az esküvő napján hát az egyik szolgálólányommal cseréltünk helyet, el ugyan nem vetted őt legjobb tudomásom szerint, ennél hamarabb lebuktunk, de elég időt nyert nekem a lány ahhoz, hogy az első Ederthinbe tartó hajóra felszálljak és vissza se nézve szökjek meg előled és családom haragja elől. A családom biztos keres, de nem tudom, hogy te is. Azt pedig pláne nem sejthetem, hogy a bosszúvágy hajt, vagy a büszkeséged miatt akarsz mégiscsak oltár elé cipelni, vagy más vezérel netán?
    Ha érdekel a karakter, írj üzit, s megbeszélünk mindent! : )
    Adminisztrátor
    Adminisztrátor
    Admin


    IC hozzászólások száma : 49

    Karakterkérések Empty Karakterkérések

    Témanyitás  Adminisztrátor 2015-03-21, 22:38

    Célzott karakterkérések helyszíne. Ha nem NJK családtagra, barátra, ellenségre, kedvenc árusra, oktatóra, stb. vágysz, írd le elképzeléseidet, valaki talán pont ötletre vár egy karakterhez.

    Javasolt karakter-kérési formátum:

    Név: Keresett karakter neve
    Kép: Link a képről, amilyen avatart el tudnál képzelni a keresett karakterhez
    Kor: A karakter kora
    Faj: A karakter faja
    Származás: Melyik országból származik a karakter
    A karakterről: Minden, amit a várt karakterről tudni lehet, legyen az küllem, tudás, viszonya a te karaktereddel, jövőbeli közös játéktervek, magyarán minden információ, ami felkeltheti mások érdeklődését a karakter megalkotására.

    Ha meglett a keresett karakter, kérlek, ne felejtsd el törölni innen a karakterkérést (vagyis a hozzászólásodat), hogy mindig aktuális maradhasson a lista. Köszönjük!

    Ajánlott tartalom


    Karakterkérések Empty Re: Karakterkérések

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: 2024-03-28, 12:59