Üdvözlünk!

Éppen időben érkeztél Vándor!

Háború közeleg és elkél minden tenni vágyó erős kéz, forgasson akár fegyvert, vagy használja a mágia hatalmát.
Ne aggódj, ha nem állsz még készen, hőssé formálnak majd a kalandok.
Fedezd fel a világot, kelj útra, kalandozz sivatagon, kietlen tájakon, havas hegyek legmélyén, dögletes mocsáron és a mindig veszélyt rejtő tengereken át. Küzdj ádáz szörnyekkel, élj nemesi életet, vívd ki a hősnek járó tiszteletet, vagy rejtőzz árnyak közé és vedd el azt, ami neked jár!
Gyűjts hát magad köré szövetségeseket és formáld saját belátásod szerint a változó világot!

Az oldal alapítása:
2012.10.01.

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Kaland

Fejedelmi játszma című kalandban a reagkör határideje:
04.09. 21:00

Latest topics

Ederthin várostérkép

A dombtavi időszámítás szerint jelenleg 616-ot írunk.

Ki van itt?

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]

A legtöbb felhasználó (12 fő) 2016-10-11, 18:26-kor volt itt.

Statistics

Jelenleg összesen 3473 hozzászólás olvasható. in 143 subjects

Összesen 55 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Shycor N'ylwenn

Szerzői Jogok

Az oldalon található egyedi alkotások az alkotó(k) tulajdonát képezik!
A Világleírás és a helyszínek, helyszínek leírásai az oldal készítőinek szellemi terméke, így a Creative Commons Nevezd meg! - Ne add el! - Ne változtasd! 4.0 Nemzetközi Licenc feltételeinek megfelelően használható fel szabadon.

Játékegyeztető - Kalandhirdető

Share
    Mesélő

IC hozzászólások száma : 0

Játékegyeztető - Kalandhirdető

Témanyitás  Mesélő on 2012-10-16, 13:47

First topic message reminder :

Kalandot hirdetnél? Itt megteheted! De nem csak kalandokkal kapcsolatban lehet itt egyeztetni, hanem bármely játék esetén, ahol többen játszotok és a pm-ek írása már túl bonyolult vagy sok lenne : )
    Montea
    Admin

IC hozzászólások száma : 3

Re: Játékegyeztető

Témanyitás  Montea on 2014-02-23, 20:52

A Játék az élet kaland lezárult, a pontokat jóváírtuk a résztvevőknek (akik már kiírták magukat, bár annyi reag született, hogy 1-1 reag már nem módosít a maximálisan kapható pontszámokon.) :)

Eric Crow-nak a meséléséért jár az írt reagok után kapható pontokon felül a plusz 2 extra pont is, köszönetképpen. Reméljük, máskor is lesz kedve mesélni ;)
    Sally Wentworth

IC hozzászólások száma : 212

Témanyitás  Sally Wentworth on 2014-02-21, 21:44

Közbejött irl elfoglaltság miatt a mesélői reag vasárnap estére csúszik át (ha addig ír mindenki).
    Megértést köszönöm.
    Sally Wentworth

Témanyitás  Sally Wentworth on 2014-02-17, 23:03

Ment is a mesélői, egyelőre maradva a Palota-tér topikban.
    http://kepfeltoltes.hu/140217/kaland_el ... es.hu_.jpg
    A jelenlegi állás:
    1 - Batár (Gerard)
    3 - Lélektüske-hajsza (Rizpa, Shawna és Eric)
    (A 2-es lappangó szál, azzal nem kell törődni egyelőre 0:) )

Nekrin pedig ha szeretne mégis becsatlakozni, dobjon rám egy pm-et és megbeszéljük. :)

Következő mesélői reag tervezett ideje: február 22 (szombat) este.
    Sally Wentworth

Témanyitás  Sally Wentworth on 2014-02-16, 20:57

Köszönöm azoknak, akik beírták magukat.
    Holnap este érkezik az új mesélői reag, addig még várok Nekrinre. Megértést és türelmet köszönöm :)
    Sally Wentworth

Témanyitás  Sally Wentworth on 2014-02-10, 18:10

Juj mennyien, de jó ^^

Ment is az első mesélői reag a Felsőnegyed > Palota tér-re.
    Elnézést a hosszúságért, a továbbiakban majd moderálom magam, ami elvileg már csak azért is menni fog, mert innentől 3 szálra oszlik a történet :)
    Akik jelentkeztek, kérem, a reagban egyértelműen írják majd le, hogy a 3 lehetséges szál közül melyikbe keverednek bele.
    A jobb áttekinthetőségért:
    1.) Palota tér, batáros kincses szál
    2.) Palota mögött, Jégtüske 1: elf lány és félelf férfi az Illatos házak utcája felé
    3.) Palota mögött, Jégtüske 2: félork férfi, középkorú ember férfi, ember nő hármasa
    (Mivel a városban játszunk és van hozzá térkép, jelöltem is rajta, hátha a vizuálisabb usereknek jobban segít, hogy ki merre: zöld vonalak és számok a térkép felső részén.
    http://kepfeltoltes.hu/140210/j_gt_ske_ ... es.hu_.jpg)

Ha valaki még esetleg kedvet kapna a kalandhoz, akkor a következő mesélői reagig van ideje még beírnia magát a játékba a többiekkel együtt :)
    A várható következő mesélői reag időpontja: február 15-én, ha mindenki beírta magát :)

Kérdést-kérést-óhajt-sóhajt-panaszt pm-ben vagy itt fórumon tessék jelezni :)
    Eric Crow

IC hozzászólások száma : 115

Témanyitás  Eric Crow on 2014-02-09, 20:58

Jelentkezek:
    - Nekrin -előre bocsáltam, a tűz és földgólem után, még egy ősi szellemet is megidézek! user az ébredést csak utána vállalja-
    - Gerard Dareln
    - Shawna
    - Rizpa
    - Eric
    Rizpa Garrow

IC hozzászólások száma : 23

Témanyitás  Rizpa Garrow on 2014-02-09, 20:50

Jelentkezek:
    - Nekrin -előre bocsáltam, a tűz és földgólem után, még egy ősi szellemet is megidézek! user az ébredést csak utána vállalja-
    - Gerard Dareln
    - Shawna
    - Rizpa
    -
    Shawna

IC hozzászólások száma : 22

Témanyitás  Shawna on 2014-02-06, 21:15

Jelentkezek:
    - Gerard Dareln
    - Shawna
    -
    -
    Gerard Dareln

IC hozzászólások száma : 44

Témanyitás  Gerard Dareln on 2014-02-06, 16:26

Jelentkezek:
    -Gerard Dareln
    -
    -
    -
    Csontzúzó Nekrin

IC hozzászólások száma : 3

Témanyitás  Csontzúzó Nekrin on 2014-02-05, 22:18

Jelentkezek:
    -
    -
    -
    -
    Sally Wentworth

Lélektüske

Témanyitás  Sally Wentworth on 2014-02-05, 21:50

Új kaland indulna Lélektüske címmel. :)

Hogy mi is a Lélektüske? Az majd kiderül a kalandban, előzetesben legyen elég annyi, hogy rendesen meg lett mártva Fekete-mágiában, és sokan fenik rá a fogukat. Akik nem érdeklődnek a Fekete-mágia iránt, azok se féljenek, mert ha kalandra vágynak, szándékaim szerint ők is megtalálják majd a számításaikat ebben a játékban. Átmozgatjuk kissé a várost, mert a helyszín a Palotánál kezdődik. *szemöldökvonogat*

Tehát várom olyanok jelentkezését, akik:
    - alvilágiak (mindent a saját, önző, gonosz érdekünkért ;))
    - nem alvilágiak (előbbiek ellen)
    - szeretik a veszélyt, a kalandot
    - szeretnek harcolni (és van pár csel/mágia a tarsolyukban, amit amúgy is kipróbáltak volna már, csak az alany hiányzott :))
    - rendhagyó módon ismerkednének a többi játékossal :D

A mesélői kezdőreag a jelentkezés lezárulta után érkezik. Kérem, a jelentkezők majd az első reagban írják le, mit viselnek, milyen látható és nem látható fegyver, valamint védőfelszerelés lesz náluk. Most szólok, pörgés lesz, nem lesz idő motyóért rohanni és összeszedelőzködni. ;)

Jelentkezési határidő: Február 10. (hétfő) 16.00, a maximális létszám nincs kikötve.
    Reagkörök: kb. 4 naposak, reagsorrendet nem kell tartani

U.i.: Karihalál és csonkolás csak kérésre, illetve Darwin-díjas jelöltség esetén :D

Jelentkezek:
    -
    -
    -
    -
    -
    Eric Crow

IC hozzászólások száma : 115

Játék az élet kaland

Témanyitás  Eric Crow on 2014-01-19, 20:01

Sziasztok! :)

Örömmel jelentem be, hogy a Játék az élet címet viselő kalandunkba ma este megszületett a záróreag, így a kaland befejezettnek minősül. :)

Köszönöm mindenkinek az igényes, pontos játékot, a nem mindennapi játékélményt és szituációkat felvonultató reagokat!

Bízom abban, hogy hozzám hasonlóan Ti is élveztétek a kalandot. :)

Mesélői titulusom által felruházva szeretnék minden egyes résztvevőnek maximális, azaz +2 pontot adni a minőségi játékért, a kitartásért és együttműködésért!

Zárásként pedig két statisztikai szösszenetet megosztani veletek:
    A kaland 2013. 05. 31-én kezdődött, és több mint 120 reag íródott, amire szerintem mindannyian büszkék lehetünk.

A történetben maradt kérdések és titkok egy következő kalandban derülnek ki az érdeklődöknek, azaz folyt. köv. ;)
    Adminisztrátor
    Admin

IC hozzászólások száma : 49

Témanyitás  Adminisztrátor on 2013-09-25, 13:24

Héhó:)

Estére keresek RT-re kötetlen témában játékra alanyt:p
    Nem tudom szólaltak -e esti mesélgetős akciók lenni de én személyiségeit azt is támogatom:)
    Olyan 6-tól ráérek Úgy kb. Hajnal 6 ig:) csak hogy aludni is legyen lehetőség ^^

Jah és Böbcsi előnyben ( nem célzás:p)
    Elena al-Khaybar

IC hozzászólások száma : 61

Témanyitás  Elena al-Khaybar on 2013-09-13, 19:43

Ha férjuram elvisz, akkor a 2. pontra jelentkezek :) ... Ha nem visz, akkor is :D
    Amelia il Contevilla

IC hozzászólások száma : 384

Témanyitás  Amelia il Contevilla on 2013-09-13, 19:15

Engem is érdekelnek, jól hangzik mind, habár az 1. opció karifelépítés miatt lehet kérdéses nekem.
    Amúgy időben mennyire futnának ezek párhuzamosan? Vagy egymás után indulnának? Csak hogy tényleg hogyan számoljak játékszál-ügyileg :)
    Astarte Aldaeth

IC hozzászólások száma : 161

Témanyitás  Astarte Aldaeth on 2013-09-10, 21:44

Benne vagyok mindben, ebben a sorrendben ^^
    És Gerard: holnap igyekszem írni neked :)
    Kathleen Contevilla

IC hozzászólások száma : 289

Témanyitás  Kathleen Contevilla on 2013-09-10, 19:00

Engem a kettes és a hármas érdekelne :)
    Gerard Dareln

Témanyitás  Gerard Dareln on 2013-09-08, 23:35

Örülök hogy tetszenek az ötletek. Köszönöm.

2-es kicsit bővebben:
    Hát valami városi ünnepségre, ami főképp a parkot, és a mulatónegyedet érintené. Zenés műsor, tüzijáték, előadások, borkostolók, játékok. Egy Monteai majális, ami a természetet ünnepli :)
    Ezáltal akár Gathol H'ariir is bekerülhetne a játékba, egy pár emberes küldöttség meghívhatná a törpöket és elfeket egyaránt, így oda is teremhetne reag szép számmal.

A fogadó építés pedig saját ötlet, lennének vele terveim, így bízok benne hogy lesz rá érdeklődő. ;)
    Lareth Yrell L`danael

IC hozzászólások száma : 54

Témanyitás  Lareth Yrell L`danael on 2013-09-08, 22:26

Nekem mindegyik tetszik, de a kettest nem értem, milyen játékra gondolsz ez alatt? :)
    Gerard Dareln

Témanyitás  Gerard Dareln on 2013-09-08, 17:10

Sziasztok!

Lenne pár ötletem a közeljövőre. Gondoltam megosztom veletek, hátha felkelti valamelyik az érdeklődést, s időben is belefér. Kérlek 1, - 2,- 3,- jelzéssel jelentkezzetek, vagy akár írjátok oda a véleményeteket / ötleteiteket a nevetek mellé.

Játék tervek:

1, -Fogadó építés (Alsónegyed – Pótkerék csárda - saját mesélés.)
    2, -A Természet napja (Parknegyed - „az élet áramának közömbös, milyenek a malmok, amelyeket hajt.” - több mesélős, egész negyedes játék)
    3, -Gathol H'ariir ( ide még nincs konkrét játékötlet, de hátha lenne valakinek valamiféle ötlete, ne árválkodjon üresen a topic. ;) )

’’A képzelet sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás véges. A képzelet felöleli az egész világot.’’
    Thalassa Y'arioth

IC hozzászólások száma : 98

Témanyitás  Thalassa Y'arioth on 2013-09-08, 10:01

Ejj, Thorim, pedig éppen most lendültünk volna bele. Tényleg nem gond, ha nagyon ritkán tudsz írni, jó balhé van előkészülőben, a tuti még csak most jönne *örrdögi kacaj*
    Már csak azért is mondom, mert Thorimot nagyon jól hozod, egy igazi törpe! Komázom.

(ha IRL, akkor még be is várunk, míg rendeződnek a dolgok... ;) )
    Astarte Aldaeth

IC hozzászólások száma : 161

Témanyitás  Astarte Aldaeth on 2013-09-08, 09:51

Thorim :(( Remélhetjük, hogy csak most jött közbe valami, s később még lesz alkalmunk játszani veled? (Egyébként részemről mehet lassan is a játék, heti/2heti egy reaggal tempóval is.) Vagy ez a játék nem tetszik, unalmas? Mert most kezdene a játék történése bepörögni :D
    Adminisztrátor
    Admin

IC hozzászólások száma : 49

Témanyitás  Adminisztrátor on 2013-09-08, 08:15

Bocsánat mindenkitől, de sajnos nem tudom folytatni a játékot a kocsmában. Ha folytatni szeretnétek, én kiírom magam.
    Maldon Bendigoen

IC hozzászólások száma : 8

Témanyitás  Maldon Bendigoen on 2013-08-24, 13:11

A Kertben szőke loboncos mágus pipázik, ha valakinek van kedve belé botlani, s megzavarni nyugalmát, usere örömmel veszi a "zargatást"! ;)

Noldor Halbarad

IC hozzászólások száma : 22

Témanyitás  Noldor Halbarad on 2013-08-24, 12:46

Jöttem is! :)
    Egyelőre megfigyelőként, de biztos lesz alkalom belekeveredni majd az eseményekbe ;P

Pontos idő: 2017-09-21, 10:48