Montea világa

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üdvözlünk!

Éppen időben érkeztél Vándor!

Háború közeleg és elkél minden tenni vágyó erős kéz, forgasson akár fegyvert, vagy használja a mágia hatalmát.
Ne aggódj, ha nem állsz még készen, hőssé formálnak majd a kalandok.
Fedezd fel a világot, kelj útra, kalandozz sivatagon, kietlen tájakon, havas hegyek legmélyén, dögletes mocsáron és a mindig veszélyt rejtő tengereken át. Küzdj ádáz szörnyekkel, élj nemesi életet, vívd ki a hősnek járó tiszteletet, vagy rejtőzz árnyak közé és vedd el azt, ami neked jár!
Gyűjts hát magad köré szövetségeseket és formáld saját belátásod szerint a változó világot!

Az oldal alapítása:
2012.10.01.

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Kaland

Fejedelmi játszma című kalandban a reagkör határideje:
04.09. 21:00

Legutóbbi témák

» Vízipi(p)a-sarok
Parti strandfürdő - Page 2 Empty2018-09-07, 20:48 by Tsitsa Itsli

» Szintet léptem!
Parti strandfürdő - Page 2 Empty2018-07-30, 16:35 by Cerus Caranthir

» Városkapu, és a Felsőnegyed nem nevesített utcái és terei
Parti strandfürdő - Page 2 Empty2018-07-30, 16:06 by Tsitsa Itsli

» Tenger és szigetvilág
Parti strandfürdő - Page 2 Empty2017-04-29, 16:54 by Thryn L'lwyn

» Hullámtörő
Parti strandfürdő - Page 2 Empty2017-04-27, 20:05 by Caleb Mandrake

» Zord-hegység
Parti strandfürdő - Page 2 Empty2017-04-26, 04:21 by Zorgon Zarazul

» Palota és a palota tér
Parti strandfürdő - Page 2 Empty2017-04-18, 21:57 by Amelia il Contevilla

» Mulatónegyed nem nevesített utcái és lakóházai
Parti strandfürdő - Page 2 Empty2017-04-16, 21:42 by Sally Wentworth

» Contevilla-rezidencia
Parti strandfürdő - Page 2 Empty2017-04-08, 11:31 by Gonnir Eruthallion

Ederthin várostérkép

A dombtavi időszámítás szerint jelenleg 616-ot írunk.

Ki van itt?

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (32 fő) 2024-02-13, 04:50-kor volt itt.

Statistics

Jelenleg összesen 3499 hozzászólás olvasható. in 143 subjects

Összesen 56 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Elen

Szerzői Jogok

Az oldalon található egyedi alkotások az alkotó(k) tulajdonát képezik!
A Világleírás és a helyszínek, helyszínek leírásai az oldal készítőinek szellemi terméke, így a Creative Commons Nevezd meg! - Ne add el! - Ne változtasd! 4.0 Nemzetközi Licenc feltételeinek megfelelően használható fel szabadon.

+6
Gwendir Elluin
Rhae Squorian
Tsitsa Itsli
Amelia il Contevilla
Noldor Halbarad
Montea
10 posters

    Parti strandfürdő

    Montea
    Montea
    Admin


    IC hozzászólások száma : 3

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Parti strandfürdő

    Témanyitás  Montea 2012-12-04, 21:44

    First topic message reminder :

    Parti strandfürdő - Page 2 Sz_str10

    A Kikötőtől délkeletre lóháton közel félórányira, gyalogosan egyórányira, de a városfalon kívül alakították ki a parti strandfürdőt, melyet a Kikötőnegyedhez rendeltek, noha kiépített út nem vezet oda, csak kellemes, s kellően kijárt földút, amelyen akár egy hintó vagy kisebb szekér is tud haladni.
    Parti strandfürdő - Page 2 K_stra10
    A homokos tengerpart minden nap megtelik, még télen is, hiszen a fürdőzésen kívül kiválóan lehet sétálni és lovagolni is itt. Mégis igazi idénye a meleg, napsütéses napokon van, mikor előkelők és nem előkelők egyaránt szívesen látogatnak ide ki. Távol esik a város és főleg a Kikötő nyüzsgésétől, de közel a városhoz ahhoz, hogy szörnytámadástól ne kelljen itt félni, kivéve talán vihar idején és éjszaka.
    Parti strandfürdő - Page 2 K_stra11
    A homokos tengerparton lehet napozni, de sétálni is a környék érdekes szikláit és növényvilágát megcsodálva. A víz egyenletesen mélyül, de a várostól távolabb eső részen mintha meredekebben tenné, mint közelebb a városhoz.
    Sally Wentworth
    Sally Wentworth


    IC hozzászólások száma : 212

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Munka után édes a pihenés

    Témanyitás  Sally Wentworth 2013-08-28, 18:55

    - Egy valamit felejtesz el! Míg te onnan mögülem indulsz és élvezed a látványt, annyira lefoglal majd a kilátás vagy éppenséggel belátás, hogy nem fogsz tudni megelőzni! *Vág vissza Ericnek előadva a saját elképzelését a versenyről és a saját győzelmének körülményeiről. Szó se róla, szereti a nagyzolásokat Erictől, mert ezekre olyan jól lehet megfelelni. Zsák meg a foltja ugyebár. Közben egyre mélyebben ereszkedik be a vízbe és közelít a férfi felé huncut, kacér mosolyával.*
    - Pontosan melyik, megmutatnád? *Kérdezi kajánul, mert hát a mintasor végigfut teste jelentős részén, s érdekli, melyek tetszenek olyan nagyon Ericnek. Vannak mondjuk tippjei.*
    - Ó, hozok én neked száraz ruhát, ezen ne múljék! De hogy oda is adom, mielőtt kiváltanád? Azt nem hiszem! Most már csak ki kell találnom, mi legyen a "büntetésed". Te mit adnál magadnak a helyemben? *Érdeklődik gonoszul, a másiktól várván az ötleteket saját maga megbüntetésére. Kíváncsi, mivel rukkol elő Eric. Használható ötletet ad-e, vagy próbálja valami egyszerű kis feladattal megúszni a dolgot és visszaszerezni így a ruháit? Ha annyira szeret a férfi alkudozni, hát most alkudozzon erre!*
    - Mit mondtál? Ja, hogy én nyerek ott a vízesésnél? Oké, rendben! *Egyezik bele sajátos módon a célvonalba, s a közelbe kerülő férfit szinte tekintettel felfalja és a vízbe vesző nadrágot is levetkőzteti róla. Na nem a nem megengedett segédeszközök miatt, egyszerűen a férfi puszta látványa is felizgatja. Még jó, hogy Eric hátrább indul, ha Sally mellől indulna, félő lenne, hogy Sally elbambulna a rajtnál a másik csócsálása közben.*
    - Én már megint csak rád várok! *Szemtelenkedik vissza, s megvárja, míg Eric hátraindul.*
    - Még... Még.. Még tovább. Ez még csak egy méter! *Igazából van ez már három is, de egy kis pimaszság sosem árt. El kell küldeni Ericet vagy jó tíz méterre, hogy azt lealkudva kijöjjön az eredeti öt méter.*
    - Na, indulhatunk? *Kérdezi, s emelkedik kicsit a vízben pucsítva, kinyomva picit a fenekét. Nem mutat mindent, direkt nem, de ami kilóg formás két farpofa, na azokat picit megriszálja incselkedően. Ha Eric azt mondja hogy rajta, akkor jobb ha nem bambul el a férfi, mert Sally komolyan veszi a versenyt, még ha most nem is kelti azt a hatást!*
    Amelia il Contevilla
    Amelia il Contevilla


    IC hozzászólások száma : 384

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Re: Parti strandfürdő

    Témanyitás  Amelia il Contevilla 2013-08-25, 18:32

    [Noldor]

    - Igaz, én is szeretnék világot látni.
    Mondja csillogó szemekkel, lelkesen. A néha-néha rátörő kétely, miszerint nem való ő a vadonba kalandozni, most elkerüli.
    - Meglehet.
    Bólogatva hallgatja Noldor fejtegetését, miért él népe zavartalanul. Lili reméli, hogy így is marad, láthatóan nincsenek hódító tervei. Azért elképzeli az ottani életet, ami a férfi elmondása szerint csodás és nyugodt lehet. Szívesen megnézné, de szíve visszahúzná a Fejedelemségbe. Ezzel tisztában van.
    Gondolataiba merül, az üveg koccanásának hangja zökkenti csak ki csendes merengéséből. Megáll, érdeklődve nézi, mit talált Noldor. Pankának nem tetszik a váratlan szünet, orrával a gyertyalánghajú lány hátát bökdösi.
    - Jól van, jól van, mindjárt megyünk tovább.
    Megsimogatja a lovat, de arra figyel, amit a férfi csinál.
    - Talán annak a kincsnek a térképe, amit nem is keresett.
    Mondja megemelt szemöldökkel a férfira pillantva, miután átvette a térképet. Emlékszik, hogy Noldor barlangokat keresett és most nini, épp egy titokzatos palackba rúg, amiben épp egy régesrégi térkép van. Érdekes. Azért a pergamenre pillant, hátha ki tud silabizálni valamit.
    Eric Crow
    Eric Crow


    IC hozzászólások száma : 115

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Munka után édes a pihenés

    Témanyitás  Eric Crow 2013-08-23, 19:30

    *Tényleg veszített, el is áll tőle a szava és szinte azonnal kiszárad a torka... Sally pedig nyugodtan azt gondolhatja a köhögést hallva, hogy ilyen látványt még a férfi sem pipált. Szó, ami szó nem bánja, hogy nem csorgatja sem a parton sem a vízben más férfi egyed a nyálát erre a helyi látványosságra, jobb szereti az ilyesmit egyedül élvezni, ugyanis frusztrálja, ha még más bámészkodó is akad... még a végén kinézi a vízbe ereszkedett hölgyet a habokból... a falatnyi fürdőruháról meg már nem is beszélve.*
    - Látva, hogy az öt méter az ára ennek a tévedésemnek, azt kell mondjam örömmel tettem. Így hátrányból tudlak megverni, és úszás közben leskelődhetek is, mondjuk a táv háromnegyedéig, ahonnan nagy hajrával, fél méteres előnnyel úszok majd be. *nagy a szája, de tudja, hogy a lány szereti az efféle nagyzolásokat, főleg a férfi szájából, ahonnan úgy jönnek ezek a szavak, mintha már megtörténtek lennének, nem pedig a nagy feladat előtt állnának.*
    *Más kérdés, hogy úszás közben lesz más dolga is, amire figyelnie kell, például legfőképp arr,a hogy ne maradjon le úgy, akár a borravaló egyes esetekben.*
    - Igazán tetszetős az a minta. *dicséri büszke férfiként a látványosnak mondható formát, de a konkrét formákra nem mond egyelőre jelzőket, hagyja kicsit pezsegni maga körül azt vizet, élvezi, hogy nem is kell egyéb a buborékos víz nagyüzemi előállításához, csak Sally egy hangyányi fürdőruhában és egy kevés víz mondjuk stílusosan az egyik elrejtett helyén a vidéknek.*
    - A ruhákat majd csak kibírom valahogy, ha más nem várok holnapig, hogy újra megjelenj majd, mert tudom, ha most kikapsz nem bírod ki, hogy ne gyere ki és meg ne verj... akkor talán hozol majd nekem egy csapat száraz ruhát is. *fogcsillantós vigyorral próbál már ismét alkudozni, de hát nem kell ezt rossz néven venni, Eric élete javarészt alkukból áll, drágakövekre, kész termékre, alapanyagokra, stb.*
    - Nekem szimpatikus az a vízesés... mi lenne, ha ott érne véget az utunk, amit megnyerek. *súgja oda a lánynak egészen közelről, ha mellé siklik. Finoman, de minden egyes centimétert szemrevételez milliméter pontosságú szemmértékkel is, muszáj, nehogy észrevegyen valami tiltott tárgyat, ami segítené az úszásban.*
    - Ha felkészültél, akkor hátrébb úszok és kezdek visszaszámolni... szépen, lassan. *kacsint egyet kajánul, mert, ha már hátra téved, akkor nem fogja elsietni az indítást.*
    avatar
    Noldor Halbarad


    IC hozzászólások száma : 22

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Re: Parti strandfürdő

    Témanyitás  Noldor Halbarad 2013-08-21, 13:11

    [Amelia]

    - Nyolc szemű démonhal? Érdekesen hangzik!
    Csattan fel Noldor, s máris tervezgeti a tengeri sárkány utáni kalandot. Nem is hallja Lili visszakozását, ő már a tengerek mélyéről előkerülő négy szempárral viaskodik gondolatában - igaz, fogalma sincs, hogyan nézhet ki az a bizonyos sokszemű lény...
    - Azért hagytam ott, mert a világban számos hely van, melyet érdemes megismerni. Oly sok kaland vár ránk Montea szerte... miért maradnánk egy helyben?
    Válasza nem a teljes igazság, de önmagában megállja helyét: Noldor szereti a kalandokat, és azért (is) vándorol, hogy minél több új, érdekes világrészt ismerjen meg...
    - Ezt a kérdést én s sokszor feltettem már magamnak... azt gondolom, elsősorban a távolság miatt. Nehézkes lenne megvédeni a területet, hiszen messze esik mindentől. De az igazi választ magam sem tudom.
    Míg sétálnak tovább, Noldor belerúg valamibe, s üveges koppanás hallatszik. Az Északi megáll, s körbepillant. Egy üvegpalackba rúgott. Valami van abban a palackban, ezért hamar le is hajol, hogy jobban szemügyre vegye.
    A palack régi, kopott. Valamikor zöld színű lehetett, de most már alig látszik ebből valami. Egy parafadigóval rendesen el van zárva tartalma, ami egy megsárgult papírtekercs. A Vándor izgatott tekintettel pillant Amelia felé, majd hamar nekiáll, hogy kiszedhesse a dugót. Eltöri a palack nyakát, s a tekercset máris a kezében tartja. Alig kivehető, mi van rajta, de kis idő múlva rajzokat, s írást fedez fel a férfi.
    - Talán valami térkép...
    Mutatja a nőnek, még mindig izgatottan.
    ~Mondjuk kincsestérkép...
    Amelia il Contevilla
    Amelia il Contevilla


    IC hozzászólások száma : 384

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Re: Parti strandfürdő

    Témanyitás  Amelia il Contevilla 2013-08-16, 17:25

    [Noldor]

    Liliben megszületik a felismerés, a Vándor nem csupán vándor, hanem egyben kalandor is. Ki más örül így egy tengeri bestia látásának?
    - Azt hiszem túlzás a mi sárkányunkként említeni, az Arany-és a Vihar-tengerben is előfordul.
    Habár hízelgő a Fejedelemséget három-tengerek birtoklójaként emlegetni, de azért inkább helyesbít.
    - De ha igazán félelmetes vízi szörnyet akar látni, és utazna is érte, akkor az Ezüst-öbölt vagy Hűs-tengert ajánlom, annak is a parttól távoli, mély vizeit. A nyolcszemű démonhal élőhelyei, méreteiben úgy mondják kétszerese a tengeri sárkányénak.
    Elgondolkodik egy pillanatra.
    - Visszavonom, nem ajánlom inkább. Úgy írják a könyvek, hogy ketté harapja a hajót is, inkább vadásszon tengeri sárkányra, ott van esély a túlélésre.
    Ugyan nem ismeri közelről a férfit, de az Caprac mentse attól, hogy végzetes kalandot ajánlgasson neki.
    Egészen elvarázsolva hallgatja a beszámolót, hirtelen vágyat érez, hogy megnézze magának ezt a szinte mesebeli tájat a világ peremén. Egy valami, vagyis két dolog is szöget üt a fejében.
    - Mi késztette arra, hogy elhagyjon egy ilyen csodálatos világot?
    - És hogyhogy nem próbálta még bekebelezni egyik hatalom sem ezt a vidéket?
    Egyébként magában egyféle emberi elf közösséget képzel maga elé.
    avatar
    Noldor Halbarad


    IC hozzászólások száma : 22

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Re: Parti strandfürdő

    Témanyitás  Noldor Halbarad 2013-08-15, 07:26

    [Amelia]

    A szőke fürtös hölgy válasza új reményeket kelt benne: hát mégis csak kitér a nyílt vízre az a hajó! Hát mégis csak lehetséges lenne tengeri sárkányt látni! Be jó is ez a gondolat!
    Noldor tekintetében vidámság fénye csillan meg Amelia válaszán, s ezt az örömteli pillanatot nem is kívánja magának megtartani - megosztja.
    - Hm... akkor... akkor lehetséges, hogy kipróbálom azt a hajót. Ki tudja, tán mégiscsak sikerül meglátni az önök híres tengeri sárkányát...
    Ezzel el is dőlt: amint teheti, tesz egy jó kis kirándulást a nyílt tengeren.
    A nő azonban tovább gördíti a beszélgetés gombolyagát, s Noldor se forszírozza tovább a mélytengeri lények kérdését. Egyelőre elegendő az, amit most megtudott. Lili kérdése jó pillanatában éri, s érzi is, most biztonságos mesélnie kicsit. Meg egyébként is furán venné ki magát, ha hallgatna.
    - Sok tájat bejártam már, erdőket, hegyeket, lankás völgyeket, fennsíkokat és sivatagot is. Melyik vidék érdekli Önt, kisasszony? Hogy honnan jöttem én?
    Ismét elnéz a távolba, de most nem a tenger felé, hanem a másik irányba. Észak-kelet felé tekint. Nem lát el messzire, de neki már csak az irány is elég, s azonnal messze járnak gondolatai. Finom mosolyra simulnak ajkai.
    - Én a birodalmak határaitól messze születtem. Van, aki senki földjének nevezi, van, aki elveszett törzsekről beszél. Nem tudom, mi a megfelelő kifejezés őseimre. Léteznek, s élnek. Kis közösségek a nagy erdőségekben, hegyek ormain, eldugott völgyekben. Fiatal erdők uralják a tájat, keletre a sötétség uralta lápoktól, ahova csak kevesen merészkednek el. Az erdők fátyolként borulnak az ott élőkre védelemként. Sűrű lombjaik, a bozótosok friss élelemmel szolgáknak vadászainknak, a mögéjük elrejtőző dombok, s völgyek dús földjein itt-ott termesztenek is valamit. Az itt lévő falvak békében élnek egymással, s a természettel is. Kéklő patakok, sebes folyók vizet, s halat adnak, s mindenki jól él, ki dolgozik, s ki megbecsüli a másikat. Innen származom én, de rég láttam már erdőimet. Régóta úton vagyok, vándorolva Montea távoli vidékein... de bizton visszatérek egykor, hogy megpihenjek, feltöltődjek, s folytassam utam másfelé...
    Szokatlanul bőbeszédű lett, de lelkesedése, mellyel a távoli földekről beszél, magával ragadja kicsit. Most döbben rá, mennyire hiányzik neki néha a vidék, melyet hazájának hív - már, ha van egyáltalán tényleges hazája egy magafajta vándornak...
    Amelia il Contevilla
    Amelia il Contevilla


    IC hozzászólások száma : 384

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Re: Parti strandfürdő

    Témanyitás  Amelia il Contevilla 2013-08-14, 21:20

    [Noldor]

    - Nem, sőt, nem is tud végig partközelben haladni.
    Visszafogottan megrázza gyertyalángszín fürtös fejét, hogy nyomatékosítsa válaszát.
    - Ha jól emlékszek, mert mélyebb a merülése ennek a típusnak, úgyhogy ki kell mennie a nyílt vízre. Nem végig, de vannak szakaszok, ahol kénytelen.
    Egy kis gondolkodás után továbbfűzi válaszát.
    - Azt mondják, a Dél Szelével a legminimálisabb az esély bármilyen szerencsétlenségre, mert még a nyílt vízi szörnyek se ártanának neki. Azt nem tudom ebben mennyi az igazság, lehet csak az utasokat és kereskedőket akarják ezzel megfogni maguknak.
    Megvonja vállát, nem biztos abban, amit mond, elvégre nem tengerész, ráadásul még nem is utazott ezzel a hajóval, így személyes tapasztalatok híján van.
    Elmosolyodik a városát méltató szavak hallatán.
    - És milyen az a vidék, ahonnan ön érkezett? Meséljen róla, kérem. Montea messzi vidékét egyelőre csak könyvekből ismerem.
    Rhae Squorian
    Rhae Squorian


    IC hozzászólások száma : 204

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Gwendir ante portas :)

    Témanyitás  Rhae Squorian 2013-08-13, 12:59

    A láthatatlan tintát érdeklődve hallgatja, érdekes találmány lehet és hasznos is. Neki inkább a rossz jut erről az eszébe, lévén sokszor volt annak áldozata. Így inkább nem kérdez ezzel kapcsolatban tovább.
    ~Mindent?~ keserű szavakkal mondja mindezt, de arcán a mosoly honol, úgy bólint.
    -Köszönjük.
    Megilletődve hallgatja a beszélgetésüket és önkéntelenül fordul hátra és nézné meg a naplementét, de a túl tág térbe beleszédül egy pillanatra, lehunyja gyorsan a szemét, majd ismét kinyitja.
    -Ideje visszaindulnunk. – bólint Tsitsa szavaira.
    A part csendessége után ismét a város nyüzsgése éri el, amit még mindig nem tudott megszokni, így csendben halad az úton visszafelé egészen a reziedenciáig.
    Tsitsa Itsli
    Tsitsa Itsli


    IC hozzászólások száma : 316

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Gwendir ante portas :)

    Témanyitás  Tsitsa Itsli 2013-08-11, 20:33

    *Magában megállapítja, hogy hülye kérdés volt Rhaetől ilyent kérdezni, olvas-e sétálva, s megbotlik-e véletlen ebben-abban, hiszen a férfi olyan nemes tud lenni, s ez minden, csak nem nemesi viselkedést.*
    ~ Ha mást, amit el szeretnék rejteni...~ *Visszhangoznak benne Gwendir szavai a láthatatlan tintáról.*
    - Ez nagyon érdekesen hangzik! *Az a bizonyos bogár Tsitsa fülébe lett ültetve a láthatatlan tintával kapcsolatban. Jól jöhet ez még neki a későbbiekben, a kutatásával kapcsolatban, de egyelőre leállítja fantáziáját. Kár arra gondolni, hogy ha megleli a módját a nem elfvérűek életének meghosszabbítására, miként rejti el a módszert, nehogy veszélyes kezekbe kerüljön, hiszen még az ő kezében sincs a megoldás. Még csak nemrég kezdett kutatni... Nem mer Rhaere pillantani, de nagyon kíváncsi, ő miként vélekedik majd erről, ha egyszer kitudódik. De addig is jó, hogy tudja, hol lakik majd Gwendir, ha egyszer szükség lesz a tintára, tudja, hol keresse...
    Szerencsére se Rhae, se Gwendir nem vette észre azt az önkéntelen pillantást a fekete hajú elfre, mikor a hely romantikája került szóba. Annak viszont örül, hogy nemcsak Gwendir, de Rhae és ő is új barátot szereztek.*
    - Ez kölcsönös! *Mosolyog vissza Gwendirre, s nagyon igyekszik nem Rhaere pillantani - ez ilyen Rhae-re pillantós és nem pillantós nap úgy tűnik -, mert neki lenne mit mesélnie, de ez nem megy csak úgy. Tsitsa nem is tudja, neki miért mondta el anno olyan könnyen, de hálás érte.*
    - Hm? *Kapja fel a fejét a zavarba hozás hallatán, egy pillanatig aggódva, talán túlságosan és túl látványosan elgondolkodott.*
    - Ja nem-nem, nem hoztál zavarba, csak meglepett a közvetlenséged. De tetszik. *Mosolyog Gwendirre.*
    - Szerintem induljunk visszafelé. Látjátok, ott vörösben nyugszik a nap, szóval szeles éjszakánk lesz, de ha most indulunk, még azelőtt hazaérünk, hogy szél hátán pottyannánk a városba be a várfalon át. *Mosolyog vidáman, Rhae pechére, pont a nyílt tenger felé mutogatva és magyarázva, aztán ha barátai készen állnak, akkor indulhatnak is vissza a parton.*
    avatar
    Noldor Halbarad


    IC hozzászólások száma : 22

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Re: Parti strandfürdő

    Témanyitás  Noldor Halbarad 2013-08-10, 09:56

    [Amelia]

    - Akkor ez az új hajó is a part közelében hajózik? A nyílt vízre ez sem megy ki?
    Hangjából kisejlik a csalódottság. Könnyű agyagkorsóként tört össze frissen született kalandozó terve: úgy tűnik, egyelőre esélye sincs tengeri sárkányt látni...
    Azért még egyszer a végtelen víz felé fordítja arcát, utolsó romantikus reményfoszlánnyal, hogy talán megpillanthat valamit, valamit a távolban... de nem.
    Visszafordul beszélgetőtársához.
    - Az igazság az, kedves Amelia, hogy én nem vagyok a nagy városok lakója... a természetben mindig jobban érzem magam. Ezzel együtt is szépnek találom Ederthint. Tetszetős épületek sokasága tölti meg csinos utcáit. S örömmel tölt el, hogy e rövid idő alatt is, mit eleddig a városban töltöttem, jó embereket sikerült megismernem.
    Nem kíván bókolni, csak egyszerűen kimondja, amit gondol. Furcsa ez, mert időnként ezt teszi: ami a szívén, az a száján. Oly sokszor pedig pont ellenkezőjét - titkokba burkolózik. Érdekes kettősség ez. S hogy mitől függ, épp az őszinteség vagy a titkolózás győzedelmeskedik? Attól, hogy az információ mennyire teszi őt sebezhetővé. Ha valaki Montea vidékeit járja, hamar megtanulja, hogy farkastörvények uralkodnak... Vigyáznia kell az ember fiának magára, ki mit tud róla, hol mit fecseg el véletlenül... az Északi férfi ezt hamar megtanulta, nem véletlen, hogy nevét sem szereti tudatni másokkal...
    Gwendir Elluin
    Gwendir Elluin


    IC hozzászólások száma : 21

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Re: Parti strandfürdő

    Témanyitás  Gwendir Elluin 2013-08-02, 23:36

    - Akkor te bölcsebb vagy mint mi. *Állapítja meg.*
    - Nagyon hasznos tud lenni, például ha naplót írsz vagy mást amit nem szeretnéd, ha elolvasnának.
    - Az előbb pontatlanul fogalmaztam. Nem a tinta a nem látható hanem a szöveg amit evvel a tintával írunk. Például írsz valamit, mondjuk egy nagyon bizalmas levelet. A leírt szöveg először látható, majd egy maximum két óra múlva láthatatlanná válik. Az írás megvan csak nem látszik. Elő lehet csalogatni egy kis citrom lével, vagy ha gőz fölé vagy óvatosan gyertya láng fölé tartod a papírt, olyan is van ami csak akkor válik láthatóvá ha egy különleges tárggyal megvilágítják.* Feleli Tsitsának. Kacagását hallva elmosolyodik. Szereti, ha a körülötte lévők jókedvűek. Látja, hogy Rhae Tsitsa után siet.
    ~ Nagyon fontos lehet neki. * Gondolja magában tűnődve.*
    A magyarázatot figyelmesen hallgatja. Majd a végén megszólal.*
    - Érdekesen hangzik. Kellemes a hangja. A természet zenéjének egy kis része. * Jegyzi meg.* A homoki sziklás rák leírását és a történetet halva összeborzong. *
    - Szegény gyermek. Nagy szerencséje volt. * Mondja együtt érzően. Amíg a tájat személi nem tűnik fel neki Tsitsa pillantása Rhaere. Rhae reakciója a romantika megemlítésére is rejtve marad előtte. Barátai szavai hallatán melegség járja át szívét és lelkét.*
    - Köszönöm, hogy megtiszteltek azzal, hogy barátok lehetünk. Nagyon sokat jelent számomra. Szeretném ha tudnátok, hogy rám mindig számíthatok s bármit elmondhatok.* Eme szavaknál őszinte hálás mosollyal tekint barátaira.*
    - Remélem nem hoztalak benneteket zavarba. * Teszi hozzá.*
    - Sétáljunk még egy kicsit, vagy induljunk el visszafelé kérdezi tőlük.*
    Sally Wentworth
    Sally Wentworth


    IC hozzászólások száma : 212

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Munka után édes a pihenés

    Témanyitás  Sally Wentworth 2013-07-30, 11:45

    - Igazad van, én is középen érzem magam a legjobban! *Pimaszkodik vissza, s természetesen ő nem úgy képzeli azt a középent, hogy a harmadik fő az egy másik nő, hanem egy dögös férfi. Mondjuk egy szöszke.*
    - Hallottam! *Szól oda, mikor Eric az öt méter előny csökkentéséről beszél. Nem úgy van az! A férfi érzi, hogy szorul körülötte a hurok, és máris ravaszkodna.*
    - Nézd a jó oldalát, az öt méter előnnyel most már biztos, hogy egész végig a fenekemet nézheted. *Utal finoman, vagy kevésbé finoman, de annál pimaszabbul arra, hogy ő fogja megnyerni azt a versenyúszást.*
    - Kettőt! *Alkudozik Sally arany középutat találva, s érdeklődve várja a vetkőzés közben a két tippet.*
    - Nem! *Kacag fel a piros hallatán. Azt talán majd akkor vesz fel, mikor vörösre festi a haját arra az álarcos mulatságra, amire Deirával készülnek elmenni.*
    - Napsárga? Te ismersz ilyen színt is? *Incselkedik a férfival, mert azért tudja ő, hogy ismer színeket a férfi, bárhogy próbálja is azt tagadni. Egy ékszerésznél azért nem árt, ha van színlátása, hiszen nem mindegy milyen árnyalatú az ilyen-olyan drágakő. Az a kék-achát is, amit kapott a férfitól, tökéletesen olyan kobaltkék árnyalat, mint Sally szemei. Nem hiszi el, hogy nem tud a férfi színeket, hiába védekezik azzal, hogy a padlizsán az egy zöldség!*
    - Veszítettél, Eric Crow! Enyémek a ruháid, majd kiválthatod valamivel. *Kacsint hozzá. Kilép könnyedén, lehajlás nélkül a cipellőiből, előre lép egyet, s vezeti tovább a ruháját le, majd a csípőjénél túljuttatva elengedi, s hagyja a földre hullani, ha már ilyen szépen "kérték". A fürdőruha alsó része egy övszerűen széles csipkepántból áll, meg magából ami takarja a kényes részeket. Csipke mivolta miatt finoman mutat is, meg nem is.*
    - Bejövök én is a vízbe! *Sallyre vall, hogy nem ennyiből áll az egész, a bemutatóra, mint i-re a pontot a vízbe ereszkedés adja majd meg. Már kinézte az egyik részt, kis sziklákról lépcsőszerűen lehet le-lelépegetni és a vízbe ereszkedni. Ám ezt nem szemből oldja meg, az úgy túl snassz lenne, pedig tudna ő nagyon kecsesen, istennőként belépdelni, hogy Eric le sem tudná venni szemeit a hasfalról a csipke alá igazán izgalmas részeken eltűnő hennamintáról, hogy aztán bal combja belső részén előbukkanjon és lefusson a lábfej oldalára. Ehelyett Sally megfordul, a kövecskék melletti sziklafalba kapaszkodik, mint lépcső korlátjába, ahogy óvatosan a vízbe mászik. Nincs szükség ilyen óvatosságra, nem csúszik az a kő, mégis hihető természetességgel adja elő, s nem tűnik mesterkéltnek a szándékos megfordulás, hogy kiemelje formás fenekét és persze a fürdőruha hátsó oldalát. Nem egy pántba fut függőlegesen a bikini a két farpofa között, hanem a csipkepánt kettévált, s azokon a markolni való farpofákon fut keresztbe, szabadon hagyva a kettő közti részt. Majd szép lassan eltűnik a vízben a látvány, s Sally megfordul lassan, vajon forr-e már a víz már Eric körül ettől a nem mindennapi ruhadarabtól? Nesze neki minden olyan gondolat, hogy Sally nem bevállalós! Mintha nem egy sikátorban éjjel, a falnak nyomva lettek volna egymáséi először..*
    Eric Crow
    Eric Crow


    IC hozzászólások száma : 115

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Munka után édes a pihenés

    Témanyitás  Eric Crow 2013-07-29, 18:12

    *Eleinte meglepődik, hogy Sally azonnal kiegyezésre talál ezzel a csekély, mondhatni semmis nagysággal, mi csak nagyító alatt látszik és azt sejteti, hogy szinte teljesen ugyanolyan a két lány dögössége. Ami ezután következik már mosolyt csal az addig sem komor arcára és megérti, hogy, ha hajszálról van szó, akkor bizony legalább negyven, hanem egy félméteres a távolság, szóval ezek után is ügyesen kell bánnia a szavakkal és nem csak úgy feléből, harmadából körbeírni egy-egy hasonlatot.*
    - Igen, valóban jobban érzed magadat lent, ahogy én jobban érzem magam fent, de igazából mindenhogy jó, de legjobb odabent... már a két hölgy között. *félreérthető beszéd és huncut hasonlatok, egy csipetnyi féltékennyé tétellel, kinek saját állítása szerint szemérmetlen személye nem más, mint az ébenfekete hajú Boszorkánymesterasszony.*
    *A "megkerült" szócskára szélesen elvigyorodik és még mielőtt felrántaná magára a nadrágot, megrázza mezítelen fenekét, hogy egy kis bohóságot vigyen a nagy szurkolásba, mert drukk az van, érzi a levegőben, de most nem azért, hogy minél gyorsabban öltse magára, akár egy versenyen, hanem azért, hogy a lehető leglassabban öltözködjön.*
    - Igen, ez öt méter előny lesz... de ez még csökkenhet. *a mondat utolsó felét kissé elfordulva és halkabban teszi hozzá, amolyan megjegyzésként, természetesen viccelve. Nem hoz erre a versenyszámra több maszek döntést, mert a végén ő jár a legrosszabbul és az elosztogatott előny olyan sok lesz, hogy csúfos vereséget szenved majd.*
    - Naná, tökéletes a víz, nagyszerű a hangulat és az idő, már csak a fesztivál megnyitójára várok. *nyakig merülve figyeli az eseményeket, nagyon kíváncsi mi sül ki ebből az egészből, bár titkon attól tart, hogy Sally úgy átvágja, mint a fogadók kockázóit, ha szorult helyzetben érzi magát.*
    - Mmmm *biztatja minél előbbi ruhalevételre, mert ez a húzás már tényleg több a soknál, ezt már nem lehet bírni, még egy és még egy ütköző, amit beépít a lány. Szó se róla tetszik a férfinek, hogy nem kapható olyan könnyen semmire, ami a huncutkodást illeti.*
    *A rosszaságra és a kalandra ez nem érvényes, mert ő az első, aki jelentkezik akár a legelvetemültebb versenyre is az ivókban, legyen szó ivó vagy célba dobó versenyről. Az Eric magánakcióiról meg már nem is beszélve, hisz mindegyikben, még az éjszaka közepén felijesztve legédesebb álmából, vagy kiugrasztva dézsájából is azonnal vállalta, futott és, ha kell hazudott a férfi érdekében. Szóval belevaló csaj, csak azt nem tudja még Eric, hogy azzal a fránya szemérmességgel hányadán áll.*
    - De akkor engedd meg, hogy hármat találjak! *próbálja leszögezni a játékszabályokat, nehogy menet közben az eredmény alakulásának megfelelően, vagy épp ellentétesen változzon valami. Ilyet amúgy is ő szokott alkalmazni, védjegyévé vált, de hát ki tudja, lehet saját elképzeléseit próbálja ellene fordítani Sally.*
    - Ahh, hát lássuk csak. *erősen gondolkozik, mert így kapásból felsorolná a Fejedelemségben gyártott sörök neveit, a fegyvermesterek készítőit, vagy a helyi célbaköpő bajnokság legelitebb tagjait... viszont a színekben sok férfitársával egyetemben ő is majdhogynem a 16 színűt ismeri, tehát van kék, meg zöld, esetleg rózsaszín, ha már a nemesebb színeknél járunk, de, hogy olyanok hagyják el a száját, hogy bézs, vagy türkiz, az már nem járja... olyan az neki, mintha átkozódna, igazából fogalma sincs, hogy miféle színek ezek, azon kívül, hogy valami egzotikusan hangzó, keverékek.*
    - Szerintem piros színű! *kiáltja a partra a tippet, mert most legszívesebben egy dögös pirosban tudná elképzelni a hölgyet, ám nem csalódik egyetlen ki nem mondott színben sem valószínűleg, ha majd meglátja.*
    - Vagy napsárga... *teszi hozzá gyorsan, megvillantva ezt a rendkívül "speciális" színt, ami eszébe jut, hátha fején találja a szöget. Ha így lenne mérhetetlenül boldog lenne, már az eltalálásra.*
    *Nem megy el ám csak úgy a részletek fürkészése nélkül, látja ő, amit látni kell, illetve, amit a lány láttatni szeretne. Nem merül el nagyon a részletekbe, mert aktív fantáziája túlgondolná a jelenlegi helyzetet és az meg már hogy néz ki, hogy fantáziál, mikor előtte egy ilyen nő, mint Sally.*
    - Nanná, nehogy most hagyd abba, mert megőrítesz, így is alig bírok már magammal. *kiáltja még mindig fülig érő mosollyal, de érzi, hogy lassan forrni kezd mellette a víz, de valahogy a játékélmény is "érthetetlen" módon a háttérbe szorul és talán egy tizenöt méteres hátrányt is bevállalna, csak lássa már azt a testet, legalábbis a bikinit, amiben láthat egy két finom vonalvezetésű látványosságot.*
    Sally Wentworth
    Sally Wentworth


    IC hozzászólások száma : 212

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Munka után édes a pihenés

    Témanyitás  Sally Wentworth 2013-07-29, 16:53

    - Egy hajszállal? Az pont elég! *Közben pedig mutatja megcsippentve saját haja végét és kicsit megemel egy-két szálat onnan. Természetesen ő a hajszálat így hosszában érti, nem vastagságában, s Sallynek szép hosszú, hátközépig érő ébenfekete haja van.*
    - Legfeljebb ő rám, elvégre én vagyok a dögösebb. *Jelenti ki mosolyogva, s jót nevetgél a férfi nem éppen véletlennek nevezhető nyelvbotlásain.*
    - Tudod, hogy alul szeretek lenni... *Kacsint hozzá, mert ilyen téren Eric már ismerheti, igaz, nem vet meg más felosztást sem. Ami meg a még egy nőt illeti... Majd tesz róla, hogy Eric olyan elégedett legyen, hogy eszébe se jusson még egy hölgyet az ágyba képzelni.*
    - Azt mondom, bizony! *Bólint határozottan, majd elmosolyodik.*
    - Meglátjuk azt is, hogy valóban nem tűnt el.. *Pimaszkodik a férfival, de közben a kobaltkék szemek már nem a férfi fejére, szemei vagy ajkai reakciójára figyelnek, hanem mohó vágyban égve, sürgetően vetkőztetik a másikat.*
    - Mmm... *Elégedetten morran egyet, mikor végre Eric nekilát, s mikor feltárul a felsőtest látványa, kicsit alsó ajkába is harap Sally.*
    - Megkerült! *Mondja éppen csak annyi fáziskéséssel, hogy ne nehéz legyen eldönteni, arra céloz, amit Eric korábban félreértett, agy pedig a batyuból éppen előkerülő, természetesen fekete nadrágra.*
    - Ahogy elnézem, ez majd öt méter előnyt jelent nekem. *Nem árt bebiztosítania magát ilyen kijelentésekkel, mert képes lesz Eric lecsalni, esetleg közben szabályt módosítani. Értékeli a látványt, s azt, hogy nem kapkodnak, van ideje nézelődni. Szemérmes ruhafelkapás, önmaga takarása nem is illene Eric szerénytelen személyéhez, de jól is van ez így. Azok legyenek ilyen magamutogatók, akiknek van mit mutogatni, s Eric úgy sem viszi túlzásba, előtte ilyen, de más előtt még nem látta. Neki akar tetszeni s meg kell hagyni, jól csinálja.*
    - Kényelembe helyezted magad? Felkészültél? Biztos? *Kérdezi, miután megtapsolta a fejesugrást. Ezek szerint mély lehet a víz, aminek örül. Nem szereti, ha térdig érő vízben kell ücsörögni. Ránézésre pedig nehéz volt a tavacska mélységét megállapítani, hiszen olyan kristálytiszta a víz, hogy megtéveszti az ember szemét. A visszajelzés után Sally neki is lát a vetkőzésnek, először is elkezdi a ruha szoknyaalját felhúzni, s már majdnem látni lehet mi van alatta, mikor incselkedve elengedi, s leomlik újra a ruha.*
    - Előbb találgass te is, milyen színű a fürdőruhám? Ha nyersz, talán megengedem, hogy levedd rólam. Ha veszítesz, én veszem le azt a nadrágot rólad, s elteszem túszként a többi ruháddal együtt! Egyet találhatsz és találnod kell! *Mosolyog hamiskásan, itt nagyok a tétek, s pont annyira igazságosak, mint Ericé volt. A választ követően felvezeti a kezeit, mutatóujjait finoman húzva végig kecses teste vonalán fel a nyakáig, majd mögötte kioldja, s a ruha két pántját előrevezetve megfogja a ruhát, ne essen le róla. Ekkor már látszódik, hogy a fürdőruha rajta van, nyakban megkötős az is, s finoman napbarnított bőrén nagyon jól áll a hollófekete csipkepánt, mert bizony a fürdőruhája finom csipkéből készült. A dombtaviak nagyon értenek a csipkéhez, s sikerült olyan árust találnia, aki egészen különleges darabokat is árult. A kék nyári ruhácskáját lejjebb engedi lassú érzékiséggel, hogy bőréből és ruhából mind több látszódjon. Formás melleit háromszög alakú csipke fedi, rejtve a szem elől a lényeget, de mégis buján sejtetve. Hátra is a nyakrésznél már ismert csipkepánt vezet, ott kötötte meg. A bőrén közben láthatóvá vált, hogy a vállain lefelé kanyarodott a bal keze mutatóujjától indult barna hennaminta, lefutott az egyik mell mellett, s az egyelőre deréktájban lévő ruha alatt eltűnt a hasfal egyik oldalát beborítva. Szépen kiegészíti a csipke-fürdőruhát.*
    - Tovább is van, mutassam még? *Alakítja át a mesemondói fordulatot, s figyeli kíváncsian a reakciót, mit szól eddig ehhez a férfi?*
    Eric Crow
    Eric Crow


    IC hozzászólások száma : 115

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Munka után édes a pihenés

    Témanyitás  Eric Crow 2013-07-29, 15:24

    *Nehéz elhinnie, hogy a célzást a nadrágra értette, bár a csikizés közben olyan ártatlan, már-már bűnbánó arcot vág a lány, hogy kénytelen elhinnie neki ezt, mást amúgy sem tehet, hisz nem gondolatolvasó... illetve most nem működött precízen az amúgy kiváló tehetsége.
    A bevállalóssággal már úgy van, hogy szót ismeri, a lánytól hallotta, de sok hitele már nincs, annyiszor ellett durrogtatva, hogy "majd" meg "meglátod", lassan kezdi azt hinni, hogy Sally ebben a dologban nem olyan merész, mint sok másban. A végén még hangasszonynak titulálja és csak legyint a szavakra, miben bevállalást emlegeti, elvégre neki is fogytán a türelme, de azzal is tisztában van, hogy mindig a történet végén érkeznek a legeslegjobb dolgok, szóval egyelőre várakozó állásponton ez ügyben.*
    - Egy hajszállal, de te dögösebb vagy. *nevet fel, mert érzi, hogy ráismert önmagára, viszont Istennői státusza egyszerűen nem engedheti, hogy ezt az Eric által nevén nem nevezett nőt dögösebbnek gondolja nála.*
    - Nem tudom, szerintem féltékenyek lennétek egymásra, leginkább az általam ismert hölgy rád, de... eltudlak képzelni titeket egymás alatt...felett... izé, mellett... is *direkt összeakasztja nyelvét, hogy többször egymás utánban rosszul fejezze ki magát, viszont azért egy pillanatra el is mereng, amint a leányzó mellé képzeli a másik Sallyt. Ez a képsor sokak fejében perverz gondolatokat is megszülhetnek és nem kivétel ez alól Eric sem, férfiból van ő is és egy ilyen gondolat menet, ahol Sally duplázót ér, minden szerencsejátékot felülmúl.*
    *Nem akart, de ne mis sikerült a szoknya alá kukkantani, előlegként megteszi a ruhán keresztüli domborulatok bámulása is, hisz tudja, az idő neki dolgozik, a mennyiségét tekintve pedig végtelen hosszú, szóval nem megy a dolgok elébe, így mind a fürdőruha színe, mind pedig a kialakítása titokban marad előtte.*
    - Azt mondod? *nem erőszakoskodik, mert minek, előbb utóbb a látvány, mire vár, szemei elé fog tárulni, ám addig is inkább engedelmeskedik, nehogy a végén valami gonoszt cselt eszeljen ki a hölgy és ne lásson ma semmit abból a csodás testből.*
    - Akkor most láthatod, hogy nem kerteltem mikor azt mondtam, gond nélkül bevállalom ezt a dolgot. *utal a régen beígért meztelen fürdőzésre, ami ugyan _még_ nem meztelen, csupán csak ízelítő lesz.*
    *Normál tempóban halad a vetkőzéssel, előbb a lábbeli, utána pedig következhet a trikó, majd a nadrág. Már a trikónál nem siet, tudja, ha nem kapkodja el, akkor ő is legalább ilyen érzéki átöltözésre számíthat Sally részéről, reménykedik benne, hogy nem átverés az egész, és a vízbe kerülése után bájos partnere nem kapkodja össze ruháit, hogy egészen a városig szaladjon velük... akkor aztán nagyot nézne Eric annyi szent.
    Bízik, mert mást nem tehet, így lesz látható tökéletesre dolgozott felső teste, mondhatni pont olyan, ahogy Sally szereti, mert legutóbb, mikor a hölgy érintette, valami ehhez hasonló hagyta el ajkait. Bízik benne, hogy most sem lesz másképp és ugyanúgy élvezi a látványt mint akkor. Az ujjatlan felsőt flegmán veti a batyuja mellé, hogy utána egy laza nadrág tolás után már félig lent is legyen róla az, ami még felesleges. Nem szégyenkezik, mert nincs miért, már ami a látványt illeti, mindig is nagy becsben tartotta saját testét, edzette és a legjobbat hozta ki belőle. Pontosan ezért adja magát olyan kezekbe, kik féltő gondossággal kezelik minden érzékeny tagját, és dolgozzák meg minden pontban izmait, ahol és ahogyan csak kívánja. Lekerül hát a világos nadrág, hogy utána zsákjából előkerítve úszó nadrágját magára öltse azt és meginduljon a víz felé.*
    - Akkor azt hiszem elfoglalom a helyemet. *nem pacsmagolja be magát, mint a strandon szokás, nem szoktatja testét a vízhez, tudja milyen hőmérsékletű, így azonnal egy fejessel indít, mert már most le kell hűtenie felhevült testét.*
    *Eric a tavacskában lubickol, és föltartott hüvelyk ujja arról árulkodik, hogy nagyszerű a víz és csak arra vár, hogy Sally is bemerészkedjen az ígéret teljesítése után. Attól nem kell tartani, hogy túl messzire úszott volna, éppen csak olyan távolságban, ahonnan mindent szemügyre tud venni és ki tud élvezni.*
    Sally Wentworth
    Sally Wentworth


    IC hozzászólások száma : 212

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Munka után édes a pihenés

    Témanyitás  Sally Wentworth 2013-07-29, 14:51

    *Jót vigyorog azon a zavart ábrázaton a teremtés koronáján, mert ezek szerint jól tippelt, jobban, mint azt Eric remélni merte volna. Más esetben biztos találgatott volna rózsaszínre, lilára, pinkre, élénk kivizöldre, mindenféle nem túlzottan férfias színre, de ennél jobban ismeri a férfit. Már csak azért is, mert Cessi cicája imád fekete ruházatú ember ölében mosakodni és elhullajtani fehér szőrét, s Ericet különösen kedveli a macska. A nadrág húzása meg... Sally nem szégyenlős és nem egy tesze-tosza ilyen kérdésben, nem zavartatva magát néz abba a nadrágba. De jajj a rossz fogalmazásért! Máris csikizés alá kerül, s kicsit sikkantva, nevetve próbál elhúzódni, amennyire a hely engedi.*
    - Nem! Én a nadrágra értettem! Tényleg! *Próbálja két nevetés között kinyögni ezeket, csak remélvén, hogy meggyőző lesz ez a férfi számára, s kegyelmet gyakorol.*
    - Ó, ráérünk! *Mondja rögtön a végeláthatatlan, órákig tartó mesélésre. Ennyivel nem ússza meg Eric!*
    ~ Majd meglátod, mennyire bevállalós vagyok!~ *Fog ő is olyant mutatni Ericnek, amitől remélhetőleg leesik az álla.*
    - Hmmm, nem is tudom. Azt hiszem kedvelném, jófej lehet, bár biztosan nem olyan dögös, mint én! *Jelenti ki somolyogva, mikor saját jellemzését hallja, de a móka kedvéért ez gy jobb megfogalmazás volt. Úgy sem lehet elégszer kiemelni, hogy ő párját ritkítja. Gonoszságban is, mert mikor előre lesz engedve, akkor bizony hiába néz Eric felfelé, hogy a szoknyán is találjon magának rést, min bekukkanthat, csalódnia kell. Sallynek nehezebb lesz így az előrejutás, hogy az egyik kezét lefoglalja a szoknyáját összefogja, véletlenül se lásson a ruha alá Eric, s lássa meg a fürdőruhát. Mert bizony nem mindennapi ruha lesz az. Villanásnyi idő nincs, min bekukkanthat Eric, szóval még a ruha színe sem lesz meg. Felérve a bókra elmosolyodik, szívesen magára vette. Hanem az újabb szavakra odafordul azzal a mosollyal és tekintettel, amiből tudhatja Eric, hogy Sally készül valamire.*
    - Nem-nem! Tessék neked átöltözni előbb, helyezd magad ott kényelembe a hűs vízben, onnan lesz a legjobb nézni! *Sally már kiszúrt egy helyet, aminél kellően hatásos lesz a vízbe ereszkedés.*
    - Rajta csak! *Sally láthatóan nem enged ebből, csak a medált veszi le a nyakából, s teszi el gondosan, nehogy elhagyja. Mindig viseli azt az ékszert, amit Eric csak neki készített kék-achátból finom ezüst körítéssel. És közben méregeti Ericet, remélvén, hogy nekilátott átvenni azt a nadrágot...*
    Eric Crow
    Eric Crow


    IC hozzászólások száma : 115

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Munka után édes a pihenés

    Témanyitás  Eric Crow 2013-07-29, 13:50

    *A mellette álló Istennő tényleges származásáról halál biztosan meg van győződve, mert bármerre is járt a Földön nem látott még csak hozzá fogható nőt sem, sem szépségben, sem stílusban, egyszerűen tökéletesnek mondaná... amit hangosan nem mond, mert azt a megfelelő pillanatra tartogatja... a végén még az önelégültség a fejébe szállna és a szó szoros érelmében úszás helyett a víz fölött röpülne, ami köztudott, hogy csalás!*
    - Hátö... *az a fenséges vigyor hamar zavart ábrázattá válik, mert nem gondolta, hogy ilyen egyszerűen kifogja találni, azt hitte, hogy a kedvenc fekete viselete egy efféle tüzes nyári napon elterelés lesz, mert ki az a balga, ki ilyet venne fel ebben a hőségben. Úgy igazából Eric az a balga, ami most mellékes, viszont az, hogy egyből, gondolkodás nélkül, széles mosollyal az arcán deríti ki a lány, hogy miféle úszónadrágot visel, az azért már több a sok(k)nál.*
    - Nem tagadom, feketét viselek. *a másodperc tört része alatt vált vissza az elkerekedett szemekből, fennhéjázó szemöldökvonogatós félébe, mert abban már nem egészen biztos, hogy öt méter előnnyel is győzni tud, de a látszatot a végletekig fenn kell tartani, ez a dolgok kulcsa.*
    *A közelebb húzás meglepi, úgy is mondhatnánk, hogy egyik ámulatból a másikba esik, tudta, hogy Sally nem "gatyázik", már, ha fogalmazhatunk ilyen stílusosan a történteket követően, de ilyen merész húzást még ő sem gondolt. El sem indultak és máris huncutkodik.
    Minden esetre nem zavartatja most sem magát, hisz van mit nézni a nadrágban, az elhangzó szavakra pedig először magyarázó választ adna, hogy a batyujába tette, hogy ne melegítse, stb... majd utána persze azonnal leesik neki, és egy mosolygós csiklandozással válaszol a szemtelenségre.*
    - Na megállj csak. *fürge ujjaival gyorsan végzi a mutatványt, kitérni nem igazán engedi a hölgyet, főjön csak egy kicsit a saját levében, ha már ilyen gaz mondat hagyta el a száját... még, hogy hová tűnt.*
    - Nos, ez egy végeláthatatlan történet lenne, ugyanis órákig tudnék beszélni erről a hölgyről, de inkább megkíméllek, nehogy a végére rosszul érezd majd magadat... *kezd bele a mesébe mászás közben, persze nagy játékos ő, így van olyan hely, ahol előre engedi a lányt, így van ideje felmérni a vidék kerekebbik felét is, nem is egyszer... vagy kétszer...*
    - Ő egy nagyon különleges lány, bevállalós, bár szerintem nem annyira, amennyire mondja, ennek megfelelően szeret füllenteni és sokszor nagyokat mondani. Imádja a szerencsejátékokat és habzsolni az életet, a kalandokat, legyen szó _bármilyen_ kalandról, a szép ruhákat, a kiegészítőket és nem utolsó sorban az izmos, borostás férfiakat, kik különböző titokzatos helyekre vezetik a városban és azon kívül. *taglalja dióhéjban, hogy milyen is ez a ki nem mondott nevű nő, kíváncsi kire ismer majd partnere, magára, vagy arra a nőre, akit Eric elmesélt.*
    - Kellemesen hűvös, szerintem ez időtájt a legkellemesebb a víz, hidd el, tudom. *mutat magára, és kacsint is egyet hozzá, hisz ki ne tudná jobban, mint a hely ura, ki kialakította az ő kis Paradicsomi birodalmát.*
    *A mandulaolajos parfüm illata nem csak a bogarakat vonzza, kik kézfeltartás nélkül jelzik, hogy kérnek a finomságból, ami ugyan csapda, csak ők nem tudják. Eric sincs fából, nagyon is érzi a finom illatot, és legszívesebben ő is ráröppenne azokra a bekent testrészekre, ám az nem úriemberhez méltó és egyelőre túl elhamarkodott lépés lenne.*
    - Igen, szerintem is gyönyörű... *nem kell félteni a férfit sem, hogy a szűk utak után ismét félreérthetően fogalmazzon, illetőleg egyértelműen, mert szavai kimondásával egy időben a lányt méregeti úgy, mint, egy vadállat, ki felfalni készül az áldozatát.*
    - Nagyon szívesen, örülök, ha tetszik... de, ha már a mutatásnál járunk, esetleg te is mutatsz nekem valamit? *helyezi magát kényelembe Sallyvel szemben a fűbe és várja, hogy mi következik. Nem gondol inkább semmire, csak, hogy nagyobb legyen a meglepetés ereje.*
    Sally Wentworth
    Sally Wentworth


    IC hozzászólások száma : 212

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Munka után édes a pihenés

    Témanyitás  Sally Wentworth 2013-07-29, 13:26

    *Pompás párost alkotnak ők, fejedelmi... nem is, istenit! Mert ha ott mellette a teremtés koronája áll, akkor Sally meg van győződve róla, hogy ő teremtette a másikat, s jómaga pedig istennő. Egyébként meg is van erről győződve Sally, hisz lábai előtt hódoló férfiak tömkelege mind ezt támasztja alá.*
    - Cöhh, ez könnyűűű! Biztosan fekete lesz, mert mindig azt viselsz. Ez a világos nadrág itt rajtad is egykor fekete volt, csak kifakult, mi? *Vigyorog Ericre, s naná hogy találgat, hiszen biztos a dolgában, habár Eric tíz méteres előnyét is le tudná dolgozni. Ellenőrizendő a színt, megtorpan picit Eric előtt, s a férfi által viselt nadrág derekát kicsit maga felé húzza, hogy bekukkantson alá.*
    - Hééé, hova lett? *Ezt akár galád módon félre is lehetne érteni, hogy mire céloz Sally, de ő a fürdőnadrágot hiányolja. Azt hitte, a férfi is nadrágja alá vette a fürdőnadrágot, mert ez a világos gatya biztos nem lehet az, ha már így rákérdett a színére. Vagy pont ez benne a csavar?*
    - Vagy ezt a világosat viseled majd? *Pillant fel Eric szemeibe gyanakodva, nem is számolva azzal, hogy a fürdőnadrág esetleg a batyuban lehet.*
    - "S" és "ally"? Nem, nem rémlik... Mesélj róla, hátha beugrik, ki is ő! *Mosolyog huncutul, várva az ódát magáról. Mászás közben hallgatja a választ, hogy akadt e helyre Eric, s nem bírja ki, hogy fel ne nevessen amikor szűk járatokba való bekúszásról van szó. Kaján-perverz mindenit Sallynek, de nem tudott hirtelen nem rosszra gondolni, s még akkor is kuncog, mikor már Eric a mondat végénél jár.*
    - Hideg lesz a víz? *Kérdezi, mikor már csak pár perc van hátra. Nem lenne rossz ez a terepséta, ha nem volna ilyen meleg, ráadásul a növények miatt párás meleg. Hogy nem bírnak ilyenkor a szúnyogok elnyugodni meg más kis rovarok, s jönnek oda rá. Talán a mandulaolajos parfümje izgatja őket ennyire. Lelki szemei előtt a hideg víz lebeg, milyen jó lesz abban csobbanni. Aztán felérnek végül a megfelelő helyre, s Eric félrehúz függönyként egy leveles faágat. Igaza lett a férfinak, Sallynek elállt a szava a buja zöld növényzettel körbevett kis tavacskától, melybe halkan csobog bele a vízesés pont velük szemben. A föléjük hajló ágak között áttör a napfény több sugárban, s szépen csillog meg tőle a víz felszíne. Hívogató nagyon. A környezet érintetlennek tűnik, s már-már szentségtörésnek is, hogy megzavarják ezt a tökéletes harmóniát.*
    - Ez.. gyönyörű! *Lép azért beljebb, át a levélfüggönyön, s leteszi a motyót valahova maga mellé a fűbe.*
    - Tényleg megérte ide feljönni. Köszönöm, hogy megmutattad! *Fordul mosolyogva Eric felé.*
    Eric Crow
    Eric Crow


    IC hozzászólások száma : 115

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Munka után édes a pihenés

    Témanyitás  Eric Crow 2013-07-29, 12:24

    *Nem várja el, hogy dicsérjék, kiemeljék nagyságait, és kimagasló pozitívumait, egyszerűen csak azért, mert büszke, mint férfitársai legjava. Úgy tesznek mintha meg sem hallották volna a szép szavakat, hisz egy-egy ilyen csak elpuhítaná végtelen keménységüket a nők szemében, holott azért melengeti szívüket minden efféle szó és tett. Nincs ezzel Eric sem másképp, hagyja, hogy Sally végigsimítson karján, közben az abalkon át beszűrődő napfényben sütteti elégedettségbe húzódó arcizmait. Kezdi érezni, hogy ő a teremtés koronája, ahogy már azt sokan megírták előtte, viszont nagyon is tisztában van azzal, hogy egy kiváló társnő nélkül semmit sem érne ez a cím. Ezért van az, hogy mindent megtesz hölgye boldogságáért, akármilyen kicsinek és jelentéktelennek is tűnik az. Mégiscsak ketten alkotnak egy egészet és ezen semmi sem változtathat.*
    - Bizony, hogy versenyúszást. *bólogat igenlőn, mert azt tervezte néhányszor leússza majd a lányt hazai pályán, csak a miheztartás végett, nehogy a végén ő foglalja el a trónjául szolgáló sziklát a vízesés alatt a barlang bejáratánál.*
    *Elindulnak hát, végig a parton, ahol a korábbi gondolatokkal megegyezően csak elvétve látnak strandolót. Aki reggel kimerészkedett, az most rohan a hűvösbe, hol nem éri a perzselő nap és talpait sem égetik a lángoló homokszemek.*
    - Viszont, lásd, hogy kivel van dolgod, adok öt méter előnyt az úszásnál, ha megmondod milyen színű fürdőnadrágom van... *pillanatig színpadiasan a nézegeti balját felemelve körmeit, mert mit neki az az öt méter, ha véletlenül még ki is találná milyen is az a nadrág.*
    - Ha nem találgatsz úgy tíz méter előnyöm lesz és a küzdelem fairnek minősül. *önálló szabályalkotás, amolyan Eric módra, mert mégiscsak ő a házigazda, megteheti... legalábbis szerinte megteheti.*
    - Naná, hogy titokban kell tartanod, ez az én kis magán fészkem, melyet nem osztok ám meg akárkivel... legföljebb csak egy olyan nevű hölggyel, kinek neve "S" betűvel kezdődik és "ally"vel folytatódik... ismersz ilyen nevű lányt? Én ismerek... és tudnék is róla mesélni milyen. *kacsint egyet, majd kajánul végigméri a mellette haladó leányzót.*
    - Aki keres, talál alapon, feltérképeztem a környéket, tudod, én bekúszok a legszűkebb járatba is, akár a föld alá is bemerészkedek, vagy, ha kell a hegycsúcsokon egyensúlyozok. *igen, pontosan ilyen a férfi, keresi a veszélyt, ami az esetek nagy többségében meg is találja és sokszor csak nagy erőfeszítések után ereszti. így esett hát, hogy eljutott oda is, a susnyáson át, ahol csak a madár jár, vagy még az sem, mert megunja az addig való repülést és inkább visszafordul a partra.*
    *A fölfelé vezető út fullasztó, pláne ilyen időben, de el kell hinni, ha odaérnek, az a látvány és az élvezet pótol majd minden elhullajtott izzadság cseppet, mely az útért hullott a porba. Az ágak karistolnak, ahol csak tudnak, a növényzet buja, ennek megfelelően párás és fojtogató a levegő.*
    - Már csak pár perc, tényleg. *mosolyog vissza, mert tudja ő, hogy unalmas így fölfelé koslatni, de mindjárt ott lesznek.*
    *És tátáám, egy félrehúzott leveles faág után a szem elé tárul az a mini vízesés, a maga pompájában, egyszerűségében és nagyszerűségében.*
    - Szerintem csak imádni lehet ezt a helyet. *teszi csípőre kezeit és elégedetten biccent, hogy még mindig csak ő érintette, hisz senki más nincs itt, róla kellene elneveznie, mondjuk Crowiának, vagy valami hasonlónak... esetleg Sallrownak, ha már így ketten érkeztek.*
    Sally Wentworth
    Sally Wentworth


    IC hozzászólások száma : 212

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Munka után édes a pihenés

    Témanyitás  Sally Wentworth 2013-07-29, 11:49

    - Köszönöm. Mégse jöhetek akárhogy egy ilyen fess férfi mellett. *Bókol vissza, ami szintén nemcsak üres formalitás, hiszen közben karoló kezével finoman végigsimít azon az izmos felkaron. Hogy meg tudja bolondítani egy ízlésesen kidolgozott felsőtest, pláne ha az egy rosszfiúhoz tartozik!*
    - Versenyúszás? Mi az, ki akarsz kapni? *Incselkedik mosolyogva, miközben a szövet válltáskájába süllyeszti hát a bort. Pohárral nem foglalkozik. A kádjában ücsörögve a meleg vizet élvezve jó volt elegáns pohárból kortyolni a bort, de Sally tudja élvezni úgy is, ha csak üvegből issza. S így neki is vágnak az útnak, ki a városból, kellemes órás séta a partig le, majd ott egy darabon haladnak s ezalatt Sally megtudja, miféle helyre mennek, ami így még titokzatosabb lett, annak ellenére, hogy többet tudott meg.*
    - Saját barlang mini vízeséssel jól eldugva? Máris kedvelem! És mondd csak, titokban kell tartanom ezt a helyet is, mint a titkos lakásodat? *Bátran mondja ki, mert a parton jelenleg egyedül vannak, odébb egy-két rák meg üres kagylóhéj lehet csak fültanúja e beszélgetésnek.*
    - És hogy találtál rá erre a helyre? *Kérdezi ezt már akkor, mikor elindul felfelé a terep. Érezte ő, hogy ne papucsszerű saruban jöjjön, hanem kis cipellőben, ami jobb lesz így felfele menet is. Szerencsére nagy hegyek nincsenek is itt, csak dombok sziklákkal. Kíváncsian követi Ericet, s mikor nehezebbé válik a terep, s magasabb sziklákra kell rálépni, kezét nyújtja elegáns-csábosan Ericnek, hogy néha felsegítse. Menne ez egyedül is, de élvezi a figyelmet. Panaszkodni nem panaszkodik, még ha kezd is kicsit melege lenni, meg nehezebb is a terep, nem szokása a panaszkodás - kivéve ha okkal sajnáltatni szeretné magát -, meg ez még itt amúgy sem olyan vészes, hogy panaszkodni kelljen. Persze nem telhet el egy ilyen út úgy, hogy ne érkezzen meg a tipikus kérdés.*
    - Messze vagyunk még? *Mosolyog hozzá, hogy érezhető legyen, nem komolyan fárad.*
    Eric Crow
    Eric Crow


    IC hozzászólások száma : 115

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Munka után édes a pihenés

    Témanyitás  Eric Crow 2013-07-28, 22:41

    *Nyeregben érzi magát, ó, de még mennyire. Ismeretlen vizekre kalauzolja, talán a világ végére viszi, hogy ott kettecskén töltsenek el egy nyugodt napot a sok fennforgós között, plusz meséje is van, amivel felsőtestén kívül magán tarthatja a lány figyelmét, szóval kiváltságos lordként érzi per pillanat magát, a belekarolás után még kicsit, alig láthatóan az orrát is fölhúzza, amolyan ki vagyok mi vagyok módon. Természet szerűen csak viccelve, mert nem olyan családból származik, ahol úgy tanították neki, vágjon fel, ha olyanja van.*
    - Milyen csinos vagy. *kacsint pajkosan a bók után, mert ő mindig megdicséri Sally ruháját, és mindig dicsérő szavak hagyják el a száját, no nem azért, mert ezt követeli meg az illem, á nem, Eric nem is olyan, hogy gondolataival ellentétesen beszél.*
    *Van olyan stílusérzéke a hölgynek, hogy mindig úgy kombinálja össze a ruhadarabokat, hogy egyszerűen mindig és minden úgy áll, hogy annak kell. Egyébként is kiváló alakkal van megáldva, szóval külön öröm elnézegetni a dicséret alatt legálisan és amúgy "illegálisan", lopva, mert hát nem ildomos egy leányzót oly soká lógó nyelvvel bámulni.*
    - Persze, a bort tegyük csak el, elfog az fogyni, nálam van szendvics, ha megéheznénk a versenyúszást követően, szóval van minden, mint a jó boltban. *mosolyogva biccent rá a félig üres, vagy optimistán nézve félig teli üvegre, amit akár a táska mélyére is süllyeszthetnek.*
    - A mindenki által használt parton túl, az erdő mögött van egy ösvény fölfelé a domboldalon. Elég körülményes odajutni, de, ha egyszer oda keveredsz, olyan látvány tárul a szemed elé, hogy leesik az állad. Nem jár arra senki, mindenki a parton leli kedvét a pancsolásban, senki nem gondolkozik kicsit tovább, egy saját bejáratú helyre, saját barlanggal, és mini vízeséssel. *bizonygatja, hogy efféle mesebeli helyek léteznek néhány kilométerre az újonnan nyitott strandtól, amit ő már régóta használ, de ezidáig még senkit nem vitt el oda.*
    *Hamarosan maguk mögött hagyják a kuckót és útjukat a strandon át az ösvény felé veszik, mely lassan emelkedni kezd. Kiváló idő fogadja őket, szikrázó napsütés, ami néhány órával később, nagyjából dél körül már perzselővé válik, ilyenkor senki nincsen kint, senki nem kirándul és bóklászik, mindenki elbújik és hideg koktélokat szürcsölget a parton. Mire félúton járnak fölfelé a dombon, az ösvény kezd keskenyedni, a bokrok és a fák pedig útjukat állják, a mozgás nehézkes, de Eric állítása szerint csodás a látvány és megéri fölmenni oda. A kérdés, Sally hogy bírja a strapát?*
    Sally Wentworth
    Sally Wentworth


    IC hozzászólások száma : 212

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Munka után édes a pihenés

    Témanyitás  Sally Wentworth 2013-07-28, 20:58

    *Abban a titkos lakásban Sally egészen biztos, hogy váratlan látogató lesz, már csak azt kell kipuhatolni, hogy mikor is tartózkodik majd ott a férfi. Vajon van abban rendszeresség, ahogy odalátogat? Mondjuk mindig péntek? De ez a jövő problémája, most inkább azzal foglalkozik, hogy mindent elhozzon.*
    ~ Fürdőruha pipa, ruha pipa...~ *A listát azzal kezdi, ami rajta van, ugyanis a fürdőruháját már felöltötte, arra vette rá mélykék, könnyű nyári ruhácskáját, melynek fodros alja térdnél végződik, s felül nyakban megköthető ujjatlan darab. Úgy intézte, hogy a szintén nyakban megkötött fürdőruhának még a pántja se látszódjon, hogy színét se tudja megállapítani a ruhadarabnak Eric. Lábán és karján itt-ott látni egy-egy kék-zöld foltot, az árus standjára való érkezés halovány nyomai.*
    - Igen, minden megvan! Ezt a megkezdett bort elhozzam? *Mutatja fel a visszadugózott üveget, amit megbontva kortyolgatott nem is olyan régen este, mikor galádul rátörtek. Nem tudja, hova mennek, miféle helyre, Ericből egy árva szót sem tudott kihúzni pontosítás miatt, ami nagy szó, mert Sally hozzá van szokva, hogy eléri a célját. A bor aztán vagy jön és bekerül a kis motyóba, amibe ő is csomagolt piknikszerűen kis élelmet meg italt, vagy marad. Akárhogyis, Sally még felteszi a fehér kis kalapját széles karimával, mélykék szalaggal, hogy ne tűzze majd annyira a nap. Ericen kedvtelve néz végig, ő cseppet sem bánja, hogy izmos karokat szabadon hagyó felsőben jár, mert Sally véleménye szerint félmeztelenül is mehetne a férfi, hisz van mit nézni azon a felsőtesten!*
    - Igazán elmondhatnád már, hova megyünk... *Próbálja elővenni a rendszerint sikert arató, ellenállhatatlan pillantását, s azzal nézni Ericre. A hatás kedvéért, még karjába is karol - ó de mennyei érinteni azokat az izmos karokat! - és fejét a férfi vállára hajtva/döntve pillog fel Ericre.*
    Eric Crow
    Eric Crow


    IC hozzászólások száma : 115

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Munka után édes a pihenés

    Témanyitás  Eric Crow 2013-07-28, 18:17

    *Sally bármikor megjelenhet majd a titkos helyen, ahol az előző éjjel szálltak meg, igaz Ericnek kulcsa még csupán csak egy van a lakáshoz, így adni nem adott neki a férfi, azonban körbevezette a nem túl nagy, de annál barátságosabb kis helyen. Az egyik Alvárosi utca, kissé eldugottabb helyének legfölső emeletén van a lakás, mely nem védett semmiféle szerkezettel, mivel a betörők ellen védekezhet valaki. Nem védett, hisz nem rejteget ott semmit, egy átlag betörő nem találhat semmi érdekeset egy alap lakásberendezésen és némi kiegészítőn kívül. Van egy fürdő rész, egy ágy, egy erkély, melyről a kilátás varázslatos, de elég is ennyi, a többit majd akkor, ha ott lesznek.
    Most azonban más van mára tervezve, a tegnapi történések után van mit mesélni, tartozik nem egy mesével, nem egy előadással, szóval a kezdeti pakolászás után, amit Sally bérelt lakásában követnek el, lassan el is indulnak afelé az egzotikusnak beharagozott hely felé, ami tegnap éjjel olyan csábítóan hangzott, hogy rögtön felkeltette a lány érdeklődését. Csupa meglepetés Eric, meglehet, vannak még olyan dolgai bőséggel, amiről nem beszélt, no persze nem kicsi Crowokra kell gondolni vagy titkos szeretőkről, esetleg néhány volt feleségre, vagy mégrosszabbra, egy-két rikácsolós hárpiára. Minél jobban megismerik majd egymást, annál több mindent fog megtudni Sally is, annál mélyebben lát majd bele a férfi igencsak titokzatos lelkületébe.
    Nem viszi túlzásba a készülődést, egy rövidnadrág szerű alsó rész, fölülre egy ujjatlan vajszínű felső, a táskában pedig némi étel, egy fekete úszónadrágnak kinevezett rövid szárú nadrág, papucs és körülbelül itt ki is fújnak az elemek, melyeket magán illetve zsákjában "cipel". Napbarnított izmos karjával nem kérkedni szeretne, sosem volt az a pöffeszkedő alak, inkább csak ez a stílusa, ezt képviseli, így érzi jól magát.*
    - Ha elkészültél, indulhatunk, én készen állok a kalandra. *keresgél szemeivel a lány után mert nem tudja merre lehet, teljesen eltűnt a lakásban, talán készülődik, esetleg néhány falatot kap be indulás előtt, de az is meglehet, hogy vízzel tölti a kulacsokat hisz kalandra készülnek, ahogy Eric mondta... egy kaland során pedig kitikkad az ember fia és lánya.*
    Amelia il Contevilla
    Amelia il Contevilla


    IC hozzászólások száma : 384

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Re: Parti strandfürdő

    Témanyitás  Amelia il Contevilla 2013-07-23, 19:55

    - A Dél Szele a neve, pár hónapja fejezték be az építését. Már visszaért az első útjáról, igazi siker történet.
    Ha nem érdeklődne a hajózás iránt, akkor is tudna minderről. Csak egy piacon eltöltött fél nap, és bárki képbe kerülhet. Sőt, rögtön egy képes albumba, ha nem vigyáz jól az ember, mert abból az információhalmazból igen erősen ki kell szűrni a lényeget.
    - Ez az egyetlen háromárbocos hajó az egész flottában. Ederthin és Valny'yr között ingázik, azt nem tudom, hogy pontosan mikor indul legközelebb. A Kikötőmester biztos tudja, érdemes lenne nála érdeklődni.
    Egyelőre nincsenek kihajózási szándékai, ezért ennyire pontosan nem járt utána a témának.
    - És hogy tetszik idáig a város?
    Érdeklődik csevegve, habár magában megjegyzi, hogy ha már a vidéket járja és a tengeri hajókról érdeklődik a férfi, akkor valószínű nem bilincselte magához egyik utca vagy kocsma sem.
    avatar
    Noldor Halbarad


    IC hozzászólások száma : 22

    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Re: Parti strandfürdő

    Témanyitás  Noldor Halbarad 2013-07-13, 23:50

    - Igen, jól látja, Amelia... Inkább folyami hajózáshoz szoktam.Tengereken kevésbé volt eleddig lehetőségem utazni.
    A nő magyarázatát lankadatlan figyelemmel követi. Nagyon érdekesnek találja a sárkányokról szóló minden információt.
    - Új hajó?
    Hangjából egyértelműen a meglepődés hallatszik ki.
    - Nem, nem láttam még, de mégcsak nem is hallottam róla eddig.
    Az igazság az, hogy elég kevés ideje tartózkodik a városban, így nagyon sok minden új neki.
    - Mikor fog először kifutni? S merre vezet majd az útja, azt már lehet tudni?
    Noldor fejében megszületik az ötlet: milyen jó is volna tengeri sárkányt látni!
    A kardforgatós témát nem is feszegeti egyelőre tovább...

    Ajánlott tartalom


    Parti strandfürdő - Page 2 Empty Re: Parti strandfürdő

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: 2024-03-29, 00:32